Když jste byl malý kluk, miloval jste vůni jehličí, zpívajících ptáků, rád jste rozpoznával stopy, které zanechala zvířata v lese.
I poté, jak jste vyrostl, les vám stále učarovával. A v současnosti každé ráno vyrážíte do lesa, abyste svými silnými pažemi kácel stromy.žena držící outdoorový mobil
Když si chcete zavolat, obyčejný mobilní telefon by nevydržel takovou zátěž. Sám si jistě věrně dovedete představit, co by se při vaší těžké práci stalo s telefonem, který by nebyl pevný. Už jen to, jak se prodíráte křovinami a hustým lesním porostem, abyste se dostal k stromu, označeného k pokácení. Když se skláníte nad pokáceným kmenem stromu, abyste ho zkrátil, odstranil z něho větve a pokud zároveň i dřevo pomocí traktoru stahujete na určená místa, tak není čas přemýšlet nad tím, zda vám něco náhodou nevypadlo z kapsy. Tomuto vysokému pracovnímu nasazení odolá jen caterpillar mobil. Jste stále nadšencem klasického mobilu s klávesnicí a nikdo vás nepřemluví, abyste si už koupil nějakou novinku? Pak právě pro vás je určen caterpillar klasického typu. Ale není jen tak obyčejný. smrkový les s vysokými stromyMůžete na něm využít Bluetooth a další příjemné funkce. Rádi si v lese vyfotíte něco zajímavého, třeba na podzim celou rodinku hřibů praváků nebo dokonce v čase odpočinku zahlédnete krásného jelena nebo srnce? Abyste se mohl doma pochválit, využijete fotoaparát, který je i u klasického caterpillar telefonu. Nebo si o pauze rád poslechnete i něco jiného, než jen zvuky lesa a hluk motorové pily? I na to výrobci mysleli a pro vás je tu FM rádio, které je součástí tohoto pomocníka. Milujete moderní technologie a za žádnou cenu byste se neobešel bez mobilu s dotykovou obrazovkou? Nebojte se, i pro vás je takový k dispozici. Má všechny funkce, které znáte u dotykových mobilů jiných značek. A jako bonus je vysoce odolný. Neuškodí mu, když venku prší a zmokne, ani pády z výšky na zem.