Mít vlastní sportoviště není v dnešní době lehké. Důležitost pohybu už zná většina naši společnosti, a proto je spousta lidí, kteří sportoviště využívají. Tím pádem jich ale za poslední roky vzniklo velké množství. Proto potřebujete oproti ostatním sportovištím výhodu.

Jednou z takových výhod může být rezervační systém. Rezervační systém Fitness rezervace vám poskytne kompletní služby v oblasti rezervací, ale i dalších služeb.

Pojďme se podívat, jaké služby vám může nabídnout.

cvičení

Průchod na čtečku

Hodí se zejména pro soukromá fitness centra a sportoviště. Aplikace je schopná klientům vygenerovat čárový kód, který je po přiložením ke čtečce pustí turniketem. Je to spolehlivý způsob jak klientům, kteří mají jisté členství, umožnit bezproblémový vstup.

MultiSport karta

MultiSport karta je běžný benefit, který dnes poskytuje svým zaměstnancům mnoho firem a poskytuje jim tím slevu na sportovní aktivity. Skrze tento rezervační systém lze zaznamenat použití této karty, a klient se nemusí připojovat na server společnosti MultiSport.

Rezervace skupinových cvičení

Pokud poskytujete skupinové lekce pro své klienty, rezervační systém bude benefitem pro vás i pro ně. Často se skupinové lekce odehrávají v místech s omezenou kapacitou. Skrze rezervační systém si můžete nastavit povolený počet účastníků a tím mít tak jistotu, že jich nepřijde více, než je kapacita tělocvičny. Ti, kteří si místo rezervují, budou mít zase jisté své místo.

cvičení

Dobíjení kreditu

Vytvořením účtu v rezervačním systému si mohou klienti pohodlně nakupovat kredity a jimi platit za své aktivity. Rezervační systém poskytuje všechny běžně využívané platební brány a přijímá všechny druhy platebních karet.

Účtenky

Skrze rezervační systém mají i uživatelé dostupné své účtenky a lze si je i poslat na email. To je důležité nejenom pro přehled plateb, ale některé pojišťovny právě díky účtenkám svým klientům proplácí sportovní aktivity.