Bazény příslušenství techneco.eu, tahle dvě slova zadává do internetových vyhledávačů každoročně spoustu lidí. Výhody vlastnictví toho svého totiž láká mnoho zájemců již nějaký ten pátek. Aby taky ne. Kdo zakusí, nechce jinak. Pohoda u vody, notabene u té vlastní, patří mezi nejhezčí okamžiky roku. Grilování, drink a pak pěkně šup osvěžení – no nejde o ideálně strávené léto?drink a bazén.jpg
To, že v případě realizace soukromého koupání nejde pouze o samotný bazén, ale i o spoustu užitečných věcí navrch, je více než nasnadě. Pokud chcete svůj bazén, příslušenství k němu budete muset určitě řešit. A co, že se za tímto označením vlastně skrývá? Jde o poměrně široké spektrum předmětů, které jsou pro běžné fungování Vaší „plovárny“ potřebné. Mnozí si vybaví hlavně síťku na vybírání hrubých nečistot nebo přípravky chemické. Důležité samozřejmě jsou, bez nich byste se dlouho v čisté vodě nekoupali. A správné používání chemie je zvláštní kapitolou samo o sobě. Nicméně nejde jen o ní. K řádnému a bezproblémovému užívání Vašeho mokrého království budete potřebovat ještě řadu jiných „udělátek“. Vybírat tak lze například ze schůdků, plovoucích teploměrů, plováků starajících se o rovnoměrnou distribuci chloru z tablet a další jiné.

Vybírat tak můžete například:

Schůdky
Nejsou schůdky jako schůdky, vyberte ty nejvhodnější ke konkrétnímu druhu Vašeho „břehu“. S nimi už nikdy nepolezete do vody jako mrož.

Plováky
Jde o moc šikovné pracanty. Křižují v klidu hladinu a starají se přitom o kontinuitu dodávek chloru z tablet.
hladina bazénu.jpg
Solární sprchy
Velice užitečná záležitost. Jak plyne z názvu, ohřev vody zajišťuje samo slunce.

Teploměry
Mají spoustu tvarů, mohou i plavat.

Vaše malé koupaliště si zaslouží jen nejkvalitnější příslušenství, dopřejte mu ho!