Jsou bezpečné

S trampolínami je to velmi podobné, jako s každým výrobkem spotřebního zboží. Výrobců je celá řada a ne všichni dodávají na trh to, co je spolehlivé, bezpečné, trvanlivé a pěkné. Když trampolínu vyrobí lempl nebo někdo, kdo má zájem rychle zbohatnout na úkor zákazníka, výsledek jeho snažení nebude valný. Vybírejte proto trampolíny GoodJump 4UPE 305 cm s ochrannou sítí goodjump.cz od prověřených prodejců, certifikované pro bezpečný sport a bez problémů reklamovatelné s možností dokoupení náhradních dílů.

chlapci na trampolíně

Nemusíte chodit do posilovny

Do posiloven se platí vstup, je tam spousta lidí a mnohdy i vydýchaný vzduch, s vysokou koncentrací oxidu uhličitého. Schází tam soukromí, na každého je při cvičení vidět, a to každému nemusí vyhovovat. Trampolína vám posilovnu nahradí, co se týče dolních končetin, a můžete skákání prokládat chůzí po schodech se zátěží na zádech, čímž vaše nohy získají nejen krásnou formu, ale i kondiční průpravu. A horní partie těla můžete posilovat jednoručními činkami nebo kliky také doma, takže se bez posilovny zcela obejdete.

trampolína s ochrannou sítí

Nemusíte navštěvovat psychologa

V současné době je největším zdrojem zdravotních problémů psychika, protože fyzická námaha je systematicky odstraňována jak z výrobního procesu, tak i z každodenního života. Vozíme si zadek pohodlně v autě, jezdíme výtahem, sedíme v kanceláři, pracujeme manuálně s různými stroji a pomůckami a obtížnou práci za nás mnohdy vykonávají zahraniční pracovní síly.

Nápor na psychiku spočívá hlavně v chronickém stresu, vyvolaném řadou povinností, předpisů, vyhlášek a různých mnohdy nesmyslných úředních nařízení, a to nám zhoršuje náladu a otravuje život. Potřebujeme si někdy vyčistit hlavu a k tomu je trampolína jako stvořená. Schválně, vyzkoušejte si to na vlastní kůži, skákejte denně na velké odrazové ploše pár minut a uvidíte, jak se vám zvedne nálada.