Pořiďte si velice praktický držák na mobilní telefon do automobilu a rozhodně toho nebudete litovat. Možná budete nadmíru překvapeni, jak vám taková malá a poměrně levná věcička změní život a usnadní řízení vašeho automobilu. Držák na mobilní telefon do auta stojí sotva pár sto korun, a přitom se jedná o velkého pomocníka, který zabrání ničivému pádu vašeho mobilu na zem, a dokonce může zabránit i nebezpečné dopravní nehodě. Přitom telefonování za jízdy v automobilu má na svědomí až povážlivě vysoké procento dopravních nehod. Mnoho řidičů se totiž domnívá, že jedna ruka jim k bezpečnému ovládání vozu za jízdy stačí.
řízení s mobilem
Opak je však pravdou. V kritické situaci, ve které se můžete ocitnout nečekaně z minuty na minutu, bude rozhodující právě to, kolika rukama se řízení vozu věnujete. A nemyslete si, že v případě potřeby můžete mobil vždy položit a druhou ruku si uvolnit, není tomu tak – až dojde na lámání chleba, nebudete mít na pokládání čas, rozhodující mohou být i zlomky sekundy.
držák na mobil
Navíc je pravda, že telefonování v režimu handsfree je nejenom mnohem bezpečnější, ale také mnohem pohodlnější. Nemusíte dlouhou dobu křečovitě držet telefon u ucha, nemusíte se nijak namáhat. Jedním jednoduchým pohybem hovor přijmete, a to je vše. Díky praktickému držáku na telefon budete moci hovořit tak, jak jste zvyklí, a přitom budete mít obě ruce volné. A jistě vás bude zajímat i to, že držák na mobilní telefon do auta se spolehlivě postará o to, aby se už nikdy nestalo, že budete svůj mobil hledat kdesi pod sedadly, kde při jízdě zapadl. Díky držáku už vám z palubní desky nikdy dolů nespadne, ať budete prudce brzdit, zatáčet anebo skákat přes výmoly na silnici. Vaše zdraví, životy ostatních lidí na silnici i váš telefon tak budou v naprostém bezpečí, a to díky zanedbate