Solární sprchu si na své zahradě jistě brzy zamilujete, a to ať už si ji pořídíte jako praktický doplněk k zahradnímu bazénu anebo jako samostatný vodní prvek, který vám zajistí pravidelné letní osvěžení.
voda ze sprchy

Skvělý doplněk zahradních bazénů

Mít na své zahradě bazén je jistě skvělá věc, neboť tak nebudete mít nouzi o koupání, což v horkých letních dnech plně oceníte. Ovšem údržba bazénové vody není žádná hračka a jedná se o poměrně časově náročnou, a také drahou záležitost. Jenže kdo by se chtěl koupat ve špinavé vodě, když si pořídí vlastní bazén? Majitelé bazénů proto dělají všechno pro to, aby vodu ve své koupací nádrži udrželi křišťálově čistou. A jedním ze způsobů, jak podobného stavu dosáhnout, je pořídit si jako doplněk bazénu také solární sprchu na zahradu. Pod tou hravě spláchnete veškeré nečistoty, které ulpěly na vašem těle a mohly by vodu znečistit. A zdaleka se nejedná pouze o prach, pyl anebo pot, ale také o různé kosmetické přípravky, především ty mastné.
hladina s balonky

Ideální vodní prvek i na tu nejmenší zahradu

Nicméně solární sprchu na své zahradě velice ocení i ti, kteří žádný bazén nevlastní. Pokud váháte nad pořízením nějakého vodního prvku, který budete mít v horkých dnech k dispozici a nechcete do něj investovat příliš mnoho peněz, pak je určitě zahradní solární sprcha tou pravou volbou. Nejenže je její pořízení levné, ale nic vás v takovém případě nebude stát ani její údržba – ať už jde o samotné zařízení, či o kvalitu vody. To jediné, co musíte udělat, je připevnit sprchu k podkladu na to pravé místo, kam po celý den svítí slunce, a následně ji připojit ke zdroji tekoucí vody vhodnému pro oplachování těla. O ohřev vody se již postará samo sluníčko a vy se tak budete moci oddávat vodními potěšení, kdykoli budete mít chuť, a to i přesto, že nevlastníte drahý a náročný bazén, o který byste museli po celou sezónu složitě pečovat.