Jestliže je před vámi nějaké volno, tak si ho neváhejte užít naplno! Ať už se věnujete libovolnému zaměstnání, tak je už předem jasné, že máte neustále plné ruce anebo plnou hlavu práce, a nevíte, kam dřív skočit. Takové pracovní vytížení se týká stále více lidí, a když se z toho člověk nechce zbláznit, tak se musí umět dobře a efektivně odreagovat. Takže zapomeňte na nekonečné vysedávání u televize, ze kterého vás stejně jenom bolí záda. Pusťte se společně se svými přáteli do akce, která vás nejen pobaví a dokonale vám vyčistí hlavu, ale ještě ke všemu vám vytvoří mnoho krásných vzpomínek!

Aztec (1)

Řeč není samozřejmě o ničem jiném, než o lasergame – parádní laserové střílečce, do které se může pustit naprosto každý. A pozor, taková hra rozhodně není jen pro kluky. Laser game můžete hrát bez rozdílu pohlaví a vždy budete mít postaráno o skvělou zábavu, ať už se do hry pustíte s partou svých přátel, v pracovním kolektivu anebo jako rodina. A pokud máte neustále neodbytný pocit, že něco takového je jen pro mladou generaci a není to pro vás, tak ten nejlepší způsob, jak se přesvědčit o opaku, je pustit se do hry.

DSC_0208

Když chcete hrát, tak je to snadné. Prvním krokem by mělo být navštívit webové stránky pořadatele a rezervovat si svůj termín hry. V takovém případě budete mít jistotu, že se na vás dostane a nebudete muset čekat anebo odejít se zklamáním. Na místo se dostanete buď pohodlně hromadnou dopravou anebo vlastním automobilem – ve dvoře je velké parkoviště, takže se o místo ke stání nemusíte obávat. A pak už se můžete směle pustit do hry: vaším cílem je co nejvíce krát zasáhnout vestu soupeře speciální laserovou pistolí. Čím více zásahů, tím vyšší skóre. Ovšem ať už vyhrajete anebo nikoli, tak bavit se budete vždy stejně dobře a pořádná dávka legrace, napětí a pohybu vás rozhodně nemine!