Bohužel hodně zralých mužů to někdy zažilo. Partnerka vyjde z vany zabalená do jemného oblaku vůně sprchového gelu. Je zahalená jen do ručníku a na prsou se jí lesknou poslední kapky vody. Ještě před pár lety by Vám tato podívaná stačila, aby se rozpoutala noc plná vášní. Nebo alespoň hodně žhavé chvilky. Dnes, o pár let později, už se ale Vaše vlajka netyčí hrdě vzhůru. Přijdete z práce a jste unavení, bez energie, nálada na bodu mrazu a hlava plná starostí. Při pohledu na partnerku už spíše přemýšlíte, jakou výmluvu zvolit, aby se neurazila a sebe sice vidíte v posteli, ale spíše než v roztouženém obětí, se vidíte v pyžamu v říši milosrdného spánku.

žena v posteli

Věřte ale, že to tak být nemusí. Máme pro Vás řešení, které je z dlouhodobého hlediska velmi účinné a pomáhá nejen s erekcí. Tabletky Erect Max jsou skvělým řešením pro výše zmíněné problémy. Jsou skvělou dlouhodobou podporou erekce, a to především díky zvýšenému sexuálnímu libidu, zvýšené hladině testosteronu a posílené vitalitě. Umí také oddálit andopauzu, neboli mužský přechod a vy si tak můžete užívat více let čisté sexuální touhy.

Kromě řešení sexuálních problémů Vám Erect Max přináší také energii a živiny pro Vaše tělo a imunitu. Posiluje výkonnost a skvěle působí na vaši psychiku.

muž a žena

Složení těchto tabletek je velmi kvalitní a jedná se o přírodní doplněk stravy, který zaručuje dlouhodobé účinky, místo jednorázového řešení. Ze složení stojí za zmínku kotvičník zemský, kořen maca nebo aminokyselina arginine.

Právě L – arginin je velmi zajímavá a důležitá látka. Tělo si ji sice dokáže vytvořit samo, ale za poměrně složitých podmínek. Arginin je obsažen i přirozeně v potravinách, často je ale třeba ho dodávat tělu v tabletkách. Díky tvorbě oxidu dusného pomáhá mužům s erekcí. Arginin ocení ale také sportovci díky zvýšení průtoku krve v cévách.

Zahoďte pyžamo a nenechejte svou ženu čekat.