Děti, to nejkrásnější a přitom nejnáročnější období života. Proč si ho nezpříjemnit designovými a praktickými kousky, jako jsou třeba kočárky Wiejar Modo? Nejedná se o obyčejné kočárky, ale o multifunkční, kombinované a především bezpečné moderní kousky. O bezpečnosti se lze ujistit díky shodě s evropskou bezpečnostní normou EN 1888. Wiejar nabízí mnoho řad, mezi nimiž jsou nejvíce oblíbené Wiejar Evado a Wiejar Modo Exclusive.

Kočárek

Z kočárků řady Evado lze bez problému postavit hned čtyři kombinace a to i s autosedačkou. Takže kočárek roste s dítětem a není tak nutné pořizovat po chvíli jiný. Navíc jako bonus je ke kočárku přidána autosedačka, kterou rodiče zajisté velmi ocení. Wiejar Evado 2022 obsahuje tedy hlubokou i sportovní verzi, přičemž je snadné otočit konstrukci ve směru jízdy i proti němu. Zároveň lze v obou verzích volitelně nastavit stříšku díky možnosti vícestupňového nastavení. Co se kol týče, pohodlí zajistí gelová kola, která jsou vpředu ke všemu ještě otočná. Co do bezpečnosti, nesmí chybět bezpečnostní pásy, které jsou v kočárku z pěti bodů a mají měkké polštářky. Jako bonus pro maminky je přidělán nákupní košík, taška na pleny a možnost použít pláštěnku či moskytiéru. Kočárek mohou vézt i děti či menší osoby, jelikož rukojeť lze nastavit od země od 77 do 121 cm. Miminko se zajisté vejde do korbičky, která má vnitřní rozměr 80x37x22 cm.

Dítě v kočárku

I rozměry složeného kočárku jsou velmi přívětivé a to 80x59x39 cm, rozložený má ovšem 101x59x112 cm. Jeho váha bez nástaveb je 9 kg, s nimi poté 14,2 kg a autosedačka váží 3,5 kg. V řadě kočárků Wiejar Modo Exclusive je opět možnost kromě nástavby jak sportovní, tak hluboké korby, připevnit také autosedačku, která je mimo jiné opět v případě řady 2022 zdarma ke kočárku. Autosedačka se shoduje s normou ECE R 44/04 o homologaci a je pro děti skupiny 0. Výhodou je lehké čištění, jelikož je možné čalounění jednoduše vyprat. Pochopitelně nesmí chybět bezpečnostní pásy a odnímatelná stříška. Autosedačky značky Wiejar mají již zmíněnou váhu a to 3,5 kg.