Šetří místo, jsou skvělým vyplněním dětského pokoje a ratolesti mají zkrátka z lůžek tohoto typu velkou radost. Řeč je o dětských patrových postelích, které se stávají opět velkým hitem. Mohou totiž vyplnit místnost naprosto skvělým způsobe, a to tak, že ušetříte i dva metry čtverečné, což je v malém pokoji velmi znát. Podívejte na sortiment tohoto klasického nábytku a neváhejte svým ratolestem dopřát kus nábytku, který jim bude oporou v říši spánku.

patrové postele

Proč právě patrové lůžko?

Může se to zdát jako něco velmi nebezpečného, ale když je dítě rozumné, stejně jako jeho rodiče, není se čehokoliv obávat. Patrové postele jsou velmi bezpečné, když jsou postaveny alespoň u jedné stěny. Pokud pak tohle lůžko umístíte do rohu místnosti, není se čehokoliv obávat. Je to zkrátka sázka na jistotu, díky které můžete ušetřit mnoho místa. To následně můžete využít těmito způsoby:

  • Pracovní stůl – právě ta úspora místa v podobě lůžka může být skvělá příležitost pro to ratolestem dodat do místnosti další pracovní stůl, aby si mohly plnit své povinnosti
  • Hrací koutek – dva metry čtverečné jsou v menší místnosti velmi velké, a proto je skvělé, že hračky ratolestí budou moci být pohodlně na jednom místě.
  • Odkládací prostor – pro méně pořádné ratolesti, které jsou zvyklé veškerý nepořádek „uklízet“ do rohu místnosti

patrová postel

Pro větší i menší ratolesti

Abyste se nedivili tomu, že v sortimentu najdete tak velké množství produktů, je nutné si uvědomit, že k dispozici jsou postele pro menší i větší ratolesti. To znamená, že pokud máte doma malé ratolesti, které teprve budou nastupovat do školy, můžete jim tento typ lůžka dopřát stejně tak jako dospívajícím mladistvým. V každém případě neváhejte prozkoumat sortiment tak, abyste na konci svého snažení mohli vybrat opravdu kvalitní produkt, který bude vašim ratolestem sloužit pro pohodlný a zdravý spánek.