Seznámit se s tím pravým nebo tou pravou je těžší a těžší. Lidé jsou v neustálém spěchu a vlivem moderní doby zapomněli, co je to seznámit se s někým třeba venku v parku nebo v autobuse. Doba nás žene dál a dál a my s tím nemůžeme nic dělat. Jenže jak se pak v tomhle světě s někým seznámit, když nemáte ani možnost někoho potkat? Odpověď zní online.
Online seznamování zná už snad každý. Ne však každý jej vyzkoušel. Strach z toho, kdo se skrývá na druhé straně je opodstatněný, ale je taky možné, že osoba za kterou se ten druhý vydává, je opravdu on. Jak tomu, ale přijít na kloub a zjistit pravdu? Chcete přece poznat vaši lásku, ale když se budeme pořád bát možná se tak nikdy nestane.
otazník na displeji.jpg
 
1.       Prohlédněte si jejich profil
Už samotný profil může napovědět. Koukněte se, co všechno o sobě daná osoba napsala a jestli toho nezveřejňuje podezřele moc nebo naopak málo. Samozřejmě se podívejte i na fotku. Pokud je na profilu více fotek už to může vypovídat, že osoba je skutečná.
žena u seznamky.jpg
 
2.       Buďte opatrní na to, co všechno řeknete
Už jste našli svůj objekt zájmu a začali jste si psát? Dávejte si pozor na všechno, co druhému povíte. Například adresu nebo místo, kam chodíte do práce. Pořád si nejste jisti, že osoba existuje a není to nějaký podvodník.
 
3.       Požádejte ho o další kontakt na jiných sociálních sítích
Jakmile si začínáte být jistí, že se jedná o reálného člověka, za kterého se vydává, požádejte jej, aby vám dal/a kontakty i na jiných sítích jako facebook nebo instagram. Díky tomu uvidíte, že má i další fotky, známé, přátele.  
stravování v restauraci.jpg
 
4.       Schůzka vždy na veřejném místě
Posledním bodem je konečně setkání. Všechny předchozí tři body klaply, je načase se setkat. Na první, druhou a možná i třetí schůzku se pro jistotu sejděte na místě, kde se pohybuje pořád dostatek lidí. Můžete zajít do kavárny, do kina, restaurace. Možností je mnoho.