Co pro vás znamená zdraví? Já si myslím, že mnoho lidí si přeje být samozřejmě zdraví. Ale také tady je další otázka a fakt, co proto lidé dělají, aby byli stále zdraví a fit. Protože jsou taky takové případy, kdy lidé chtějí být samozřejmě zdraví, ale nic pro to nedělají. A to je opravdu velký rozdíl, pokud člověk je stále ve stresu anebo se raduje ze života. Taky jsou tady různé pohledy na to, jestli člověk kouří a pije alkohol. Takže pokud si myslíte, že když je člověk silný kuřák a alkoholik, tak zdraví mít pevné nejspíše mít nebude. Tohle ani nemusím vysvětlovat. To to samozřejmě v úplně každý. Navíc si myslím, že v dnešní době jsou cigarety už pasé. Kolikrát jsem už v časopise někde četla, že cigareta už není in.

Tady si čistím duši.

A vy se nyní jistě ptáte, jestli vůbec někdy byla cigareta módní. A já vám řeknu, že ano. A to myslím v padesátých a šedesátých letech minulého století. A to opravdu byla cigareta módní záležitost. Hodně žen právě ji mělo hlavně třeba například ve filmech. Jistě si vybavíte několik hereček v černobílém filmu s cigaretou. A taky na různých společenských akcích.

Jste zdraví jako rybička?

To ale ke zdraví nepřispívá. Takže já si myslím, že ten, kdo touží být zdravý a fit, tak taky má k tomu uzpůsobený svůj životní styl. A to například tak, že jí dostatek ovoce, zeleniny a vlákniny a taky má pravidelný přísun pohyb. Protože pokud chce mít člověk zdravé tělo, tak bez pohybu to samozřejmě nepůjde. Aby byl člověk v kondici a sloužilo mu stále pevné zdraví, tak musí dbát i na svou duševní pohodu. Je již mnohokrát prokázáno, že dlouhodobý stres, který na člověka působí, tak mu způsobuje vážné zdravotní problémy. Já jsme taková, že se svému tělu snažím poctivě naslouchat. Sice ano, někdy hřeším sladkým nebo vínem, ale většinu času se hlídám a můžu říct, že žít zdravě mě taky hodně baví. Zkuste to, třeba vás to taky chytne.