Vaše děti se doma nudí a rádi byste s nimi vyrazili za zábavou, aby mohli strávit příjemné odpoledne v záplavě různých prolézaček, skluzavek a dalších zajímavých atrakcí, kterým žádné dítě nedokáže odolat? Nebo je před vámi propršený víkend a vy nechcete s dětmi trčet doma?

hra v parku

Hledáte možnosti, jak zabavit vaše malé školáky, aby se vyskotačili, užili si zábavu a zároveň se při tom hýbali? Pak s nimi navštivte dětský zážitkový areál s názvem Duhový park , kde se zabaví na dlouhé hodiny a dokonale se vyřádí se svými kamarády nebo s dětmi podobného věku. Pokud máte doma dítě školou povinné, pak výlet do dětského zážitkového parku jistě přivítá s velkým nadšením.

skákací hrad

SPOUSTA ATRAKCÍ uvnitř i venku pod širým nebem
Duhový park – to je spousta zajímavých a lákavých atrakcí, jako například oblíbené nafukovací skákací hrady, skluzavky, trampolíny a další. V areálu naleznete jak vnitřní atrakce, tak i atrakce pod širým nebem. Pobyt v zážitkovém areálu tak můžete přizpůsobit aktuálnímu počasí a děti se tak mohou vyřádit, jak v krytém prostranství v případě deště, tak i venku v případě příznivého počasí.

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY, ANEB JAK POKRÝ PRÁZDNINOVÉ DNY VAŠICH DĚTÍ
Horkotěžko pokryjete vaší dovolenou celé prázdniny? Pokud nevíte, kam vaše dítě dát na hlídání o prázdninách, a nechcete ho posílat na klasický tábor, tak i v Duhovém parku můžete využít možnosti oblíbených příměstských táborů, které tak pokryje celodenní hlídání vašeho dítěte a vaše dítě si tak užije spousty zábavných aktivit se svými vrstevníky. Vašemu dítěti tak zajistíte příjemně strávené prázdninové dny, zatímco vy budete moci chodit do práce.

veselé hřiště

Pokud se chcete postarat vašim dětem o příjemné odpoledne za jakéhokoliv počasí v záplavě zábavných atrakcí a herních prvků, pak neváhejte a navštivte náš zážitkový areál, ve kterém se žádné dítě nenudí.