Každý z nás, kdo se ve svém životě někam stěhoval, mě dá zaručeně za pravdu, že bez velkého automobilu to zkrátka nejde. Pokud jste se do takovéto situace dostali a žádné větší auto, nebo dodávku nemáte, obraťte se na firmu, která právě dodávky a větší automobily pronajímá. Půjčovna dodávek Praha má dlouholeté zkušenosti s dlouhodobým i krátkodobým pronájmem dodávek.

dodávka (2)

Firma má k dispozici dodávky různých rozměrů a bude jen na Vás, jakou si vyberete. Všechny dodávky lze řídit s řidičským průkazem B a u všech dodávek jsou rozepsány základní informace o vozu. Mezi takové informace patří nosnost, rozměry a samozřejmě také ceník. Ten je podrobně rozepsaný a to už od pronájmu na 6 hodin až po pronájem na jeden měsíc. Všechny tyto dodávky lze rezervovat online, telefonicky, či přes email. Firma pracuje 7 dní v týdnu a to od 9 – 21 hodin. Po dohodě lze však domluvit jakýkoliv čas.

dodávka (3)

Mezi další výhody firmy patří zaručeně služby, které jsou k automobilu poskytovány. Mezi takové služby patří parkování Vašeho vozidla v areálu firmy, nebo zapůjčení navigace. Dále si můžete zapůjčit rudl na převážení těžkých věcí, nebo stěhovací popruhy. Všechny tyto věci jsou samozřejmě zdarma poskytovány k pronájmu dodávky. Další výhodou je také pronájem přívěsu, který si můžete zapůjčit zároveň s dodávkou. Samozřejmostí je, že se všechny automobily předávají v naprosté čistotě a hlavně s plnou nádrží. Každý automobil má zákonné a havarijní pojištění s asistenční službou. Po domluvě lze také zajistit řidič, nebo Vás může firma vyzvednout někde v blízkosti půjčovny.

Pokud se tedy rozhodujete, jestli si pronajmout dodávku, či nikoliv, určitě vsaďte na pronájem. Zaručeně nebudete litovat a jejich služby si určitě oblíbíte. Nejen, že ušetříte čas, ale také nervy, které byste se stěhováním s malým autem měli.