Lidstvo už po staletí vymýšlí stále nové a nové možnosti, jak vylepšit naše domácnosti, není tedy ani potřeba polemizovat nad podstatou vhodně zařízeného interiéru. Nejenže vám krásný byt bude dělat radost, ale správné zařízení má vliv na naši náladu. Jak jde ale o dnešní trendy, novota vždy neznamená tu nejlepší cestu.

komoda z 19.století

Zařídili jste si byt nebo dům ve futuristickém stylu a už vás nudí jednoduché linie a nábytek, který díky sériové výrobě vidíte ve skoro stejné verzi u vašich přátel a rodiny? Ozvláštněte váš všední byt historickou komodou. Kombinace moderního nábytku a starožitností je ideální řešení nezajímavého interiéru. A současné trendy hovoří jasně. Starožitná komoda se vrací do módy. Začleněním takového kousku budete nejen zajímaví, ale také velice moderní. Vhodné sloučení moderních a historických kusů vytvoříte zajímavé bytové variace, které už vás rozhodně nudit nebudou. Jejich barevnost a pestrost vám pomůže doladit detaily a ulehčí vybírání barevného tónu místnosti.

Pozitivní je i široké spektrum užití takové komody. Každá z nich disponuje nemalým množstvím zásuvek, kam můžete ukrývat své poklady. Také se hodí snad do každé místnosti. Buď může posloužit jako příborník v kuchyni, odkládací prostor v ložnici, ale klidně jako stolek pod televizí v obývacím pokoji.

komoda s mramorovanou deskou

Svět pokladů, který tyto nádherné kousky prodává se pyšní ruční prací, díky které budete mít jistotu originality. Řemeslníci využívají tradiční truhlářské postupy a komodu vám doručí už ve smontovaném stavu, nemusíte se tak trápit dlouhým a náročným sestavováním. Máte na výběr mezi restaurovaným originálem, či precizně zpracovanou replikou. Tak jako tak vám firma zaručuje vysokou kvalitu a životnost každé komody. Mezi sortimentem nabízeným Světem pokladů naleznete i české produkty, můžete se tak pyšnit například komodou z první republiky. A kdo ví? Třeba podobnou disponoval i Tomáš Garrigue Masaryk a přítomnost takové komody vám pomůže k tak geniálním myšlenkám, které se v hlavě honili našemu prvnímu prezidentovi.